Franke SID 620 čierna

horná
Spodná skrinka
800 mm

• Pekny dvojdrez
    • Bohuzial mne nepasoval do kuchyne ( videla som to az ked som to prilozila na skrinku ) co ale nie je chyba vyrobku ale mojej kuchyne

Odporucam, chcela som dvojdrez a ak by som mala inak riesenu kuchynu tak si tento drez urcite objednam, bohuzial musela som predsa len presedlat na klasicku jednodrezovu verziu.

• dobra farba

Typ montáže
horná
Spodná skrinka
800 mm

Tectonitový dvojdrez Franke SID 620 čierna. Drez je určený pre skrinku od 800 mm a jeho hĺbka je 200 mm. Drez je dodávaný vrátane príslušenstva pre montáž, kompletného sifónu s odbočkou na umývačku. Otvor pre batériu je zhotovený.

Pre skrinku od 800 mm (vonkajší rozmer)

Rozmer drezu 860 x 510 mm

Rozmer vaničiek 350 x 400 mm

Hĺbka 200 mm

Výpuste 3 1/2 "s s prepadom

Otvor pre batériu a ovládanie výpuste 35 mm

K drezu je možné pripojiť aj drvič odpadu

Tepelná odolnosť až 300oC - krátkodobo

Odolnosť proti poškriabaniu, nárazu a všetkým bežne používaným čistiacim prostriedkom

Balenie obsahuje

Granitový drez

Výpust 3 1/2 s prepadom

Sifón pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku

Montážny materiál

Franke je jediným výrobcom na svete, ktorý používa technológiu Tectonite. Tento materiál je vyrobený zo syntetického materiálu SMC, doteraz používaného v automobilovom priemysle pre výrobu komponentov, podliehajúcich ťažkému opotrebovaniu. Špeciálny povrch s prímesou sklených vlákien zaisťuje jeho odolnosť a pevnosť pri použití v kuchyni.

Materiál Tectonite odoláva vysokým teplotám až 300oC, usadzovaniu nečistôt, poškriabaniu, chemikáliám a kyselinám obsiahnutým v potravinách a v čistiacich prostriedkoch používaných v kuchyni.

1zákazník odporúča produkt

• Pekny dvojdrez